همکاری با ما

نمایندگی و همکاری (به صورت مستقیم )


کلیه افراد ی که مایل باشند جهت فروش محصولات به صورت ویترینی و مغازه ای اقدام به فروش محصولات نمایند این شرکت امادگی خود را جهت تامین محصولات برای فروش اعلام میکند.

- محصولات این شرکت دارای 3 سال گارانتی تعویض می باشد.
- تمام موتورها ساعت از بهترین نوع روانگرد بوده و ابعاد محصولات استاندارد جهانی.
- تنوع محصولات بالا بوده و هر ماه به محصولات این شرکت اضافه خواهد شد.
- بسته بندی محصولات کارتن پلاست و فانتزی می باشد.

برای دریافت لیست قیمت همکاری با شماره تماس 09130728600 تماس حاصل فرمایید همچنین می توانید سوالات خود را ازطریق ایمیل iranclock@yahoo.com
مطرح نمایید .
 

برخی از سوالات متداول:

تضمین ماندگاری شرکت و حمایت از نمایندگی به چه صورت می باشد؟

شرکت ایران کلاک به عنوان اولین تولید کننده ساعتهای دیواری فانتزی در ایران از سال 86 فعالیت خود را شروع کرده و در این ضمینه و تولیدات با کیفیت بی رقیب بوده به طوری که محصولات این شرکت به اروپا صادر گردیده و تنها پیشنهاد ما برای شما مقایسه محصولات ایران کلاک با نمونه های کپی شده مشابه می باشد تا به راحتی به صحت حرف ما پی ببرید.

شرکت ایران کلاک با عزمی راسخ به فعالیت خود ادامه خواهد داد تا بتواند به جایگاه حقیقی خود در صنعت دست پیدا کند این شرکت دارای مجوزهای لازم صنعتی و تولیدی می باشد .

حمایت از نماینده به اینصورت می باشد که اگر نماینده ای بعد از مدتی فعالیت نتوانست به کار خود ادامه دهد تمامی محصولات شرکت با کمال احترام برگشت خواهد شد و مبلغ به حساب ایشان بازگردانده میشود.
 

گارانتی تعویض به چه صورت است؟

قطعا خریداران شما عام مردم می باشند و رضایتمندی خریداران جزء اصل این شرکت میباشد هر محصول این شرکت به مدت زمان سه سال تحت گارانتی تعویض می باشد و مشتریان بعد از اعلام خرابی به نماینده محصول مشابه و سالم را تحویل میگیرند با کمال احترام این شرکت موظف است محصول را مرجوع و جایگزین نماید.
 

تفاوت قیمتها با محصولات مشابه از چیست؟

تفاوت قیمتها از موارد زیر است:
1. مواد مصرفی خام که اصل کیفیت و شفافی کار است
2. موتورهای استفاده شده جایگزین موتورهای تبلیغاتی به جای موتورهای مرغوب
3. سایز محصولات که قطعا کوچک و غیر استاندارد می باشند
4. نوع بسته بندی محصولات
5. تعهد نداشتن فروشندگان در کیفیت و تولید محصولاتشون

تمامی این موارد باعث میشود که محصول با قیمت پایین به بازار عرضه شود که این شرکت امادگی دارد محصولات بی کیفیت و دقیقا مشابه آنها را با قیمتی که هیچ تولید کننده ای توان رغابت نداشته باشد بدون مهر و ارم شرکت تولید نماید تا ثابت کنیم در قیمت می توانیم بی رغیب باشیم (فقط برای نمونه) اما هرگز رفتار حرفه ای و تعهد به خریداران را نادیده نمی گیریم چون هدف شرکت جا گذاشتن خاطره ای شیرین از یک خرید برای مردم میباشد که بدون حمایت مردم قطعا حیات برای این شرکت مقدور نمیباشد.
 

چگونه میشود محصولات را خریداری نمود ؟

شما میتوانید به هر تعداد دلخواه محصول را با قیمت همکاری خریداری نموده و دریافت نمایید.

نام محصول و یا کد محصولات را انتخاب نمایید و برای بستن فاکتور همکاری از طریق ایمیل و یا شماره تماس شرکت و یا به شماره 10002002020 درخواست نمایندگی و یا خرید را به صورت پیامک ارسال نمایید تا در اسرع وقت همکاران ما با شما تماس بگیرندو سفارش شما را ارسال نمایند.
 

جنس محصولات از چیست؟

محصولات این شرکت از سه نوع مختلف می باشد:
1. پلکسی گلاس که از موادی ترکیبی تهیه شده و جنس آن ما بین شیشه و پلاستیک می باشد
2. چوب
3. فلز
4. پی وی سی
5. ترکیب مواد بالا
 

هکاری در فروش( فروش اینترنتی )

به اطلاع میرسانیم تمامی سایتها و فروشگاههای اینترنتی میتوانند جزئ همکاران ما در فروش باشند حتی سایتهایی که فروشگاهی نیستند.
روش استفاده بعد از صحبتهای اولیه و بستن قرارداد و انتخاب محصول با قراردادن محصول داخل سایت و یا فروشگاه پنل خرید به شما ارائه می شود که بازدید کننده شما از همان جا می تواند فرم خرید را پر کند و به نام شما ثبت گردد و پورسانت حاصل از فروش شما 20% از قیمت محصول می باشد.
 

تعهد سایتها نسبت به ایران کلاک

1_ معرفی تولید کننده یعنی باید نام تولید کننده ذکر شود به طور مثال (این محصول تولید شرکت ایران کلاک و تحت گارانتی این شرکت می باشد)
2_قیمتها باید با سایت ایران کلاک برابری داشته باشد و از قیمت کارها کسر نگردد.
3_توضیحات محصولات کامل باشد و از کیفیت کارها اطلاع داده شود تا دچار سوءظن بازدید کننده قرار نگیرد.
4_محصولات مشابه کنار محصولات این شرکت قرار نگیرد.
تعهدات شرکت ایران کلاک نسبت به شما
1_محصولات با نام شما ارسال شود.
2_محصولات دارای بهترین کیفیت تولیدی باشد(موتور روانگرد – مواد ضد گردو غبار –سایز بندی استاندارد جهانی-تشابه تصویر با محصول و ...)
3_محصولات دارای 3 سال گارانتی تعویض میباشد و این شرکت خود را موظف میداند در صورت بروز هر مشکلی که در اثر ضعف تولید برای محصول پیش آماده با کمال احترام محصول را تحویل گرفته و محصول جدیدی جایگزین نماید.
4_ بیمه نامه ارسال محصول به عهده شرکت می باشد و در صورت بروز هر مشکل بین راه شرکت تعهد دارد تا محصول با کیفیت را به مشتریان شما تحویل دهد.
5_قابل ذکر است هر سفارشی منجر به خرید نمی شود چنانچه محصول برای مشتریان شما ارسال گردید و مشتری از تحویل آن صرف نظر کرد هزینه جابجایی 50% به عهده شرکت و 50% به عهده شما می باشد .
6_محصولات در کوتاهترین زمان ممکن ارسال شده و گزارش تحویل آن به شما ارسال خواهد شد.
7_بعد از ارسال محصول با مشتری شما تماس گرفته خواهد شد و فرم رضایت مشتری پر میشود و برای شما ارسال خواهد شد و در صورت نارضایتی محصول بازگردانده و مبلغ به حساب خریدار بازمیگردد.

گروه تولیدی ایران کلاک اولین تولید کننده ساعتهای دیواری فانتزی در ایران دارای نمایندگی در سراسر ایران و دفتر فروش در عراق و صادرات محصولات به اتریش –دانمارک – ارمنستان و ... امادگی خود را جهت همکاری اعلام میکند. قابل ذکر است این گروه تولیدی دارای مجوز رسمی تولید از سازمان صنعت و معدن کشور می باشد و به عنوان اولین تولید کننده ساعتهای فانتزی در ایران فعالیت می نماید

روشهای تماس با ما:
تلفکس: 37263952-035
2_ تلفن همراه 09130728600
3_تلفن همراه 09133515406 مدیریت، آقای رنجبر
4_ از طریق ایمیل شرکتinfo@iranclock.ir وiranclock@yahoo.com
www.iranclock.ir
www.decorha.ir