حفظ حریم شخصی

 اينترنت رسانه و ابزاري بسيار قدرتمند و مفيد است اما با وجود ارسال کنندگان هرزنامه (Spam)، هکرها و ساير افرادي که از باز بودن اين محيط سايبر، از اطلاعات شخصي کاربران سوء استفاده مي کنند، لازم است  نسبت به رعايت حريم خصوصي خود، مطمئن باشيد. ما به همين منظور قصد داريم با شفاف سازي بيشتر در اين زمينه، اطمينان دهيم که تمام تلاش خود را جهت حفظ امنيت اطلاعات شما به کار مي بريم.

 حریم شخصی
 حریم شخصی شما برای ما بسیار ارزشمند است. در این سیاستنامه حریم شخصی، اطلاعاتی که از طریق سایت ایران کلاک از شما گردآوری می‌کنیم، نحوه ذخیره و استفاده آنها را توضیح خواهیم داد. لطفاً دقایقی  را برای خواندن این صفحه وقت بگذارید.

 جمع‌آوری و استفاده از اطلاعات شخصی
 اطلاعات شخصی داده‌هایی هستند که می‌توانند برای تشخیص یکتای یک فرد مورد استفاده قرار گیرد. این اطلاعات شامل ایمیل، کد پستی، نشانی پستی، شماره همراه و تلفن شما می باشد که توسط فرم خرید  سایت جمع‌آوری می‌شود. ایمیل شما کاربران نیز به صورت اختیاری برای دریافت اخبار پروژه و عضویت در خبرنامه در اختیار ما قرار می‌دهید.
 نشانی ایمیل کاربران و اطلاعات شخصی آنها به هیچ عنوان در اختیار شرکت‌ها و مؤسسات دیگر قرار نخواهد گرفت و از طریق خبرنامه تنها اطلاعات مربوط به محصولات ایران کلاک به مشتریان ارسال خواهد شد.

 جمع‌آوری و استفاده از اطلاعات غیرشخصی
 از اطلاعاتی که از طریق آن امکان تطبیق شخص و داده وجود نداشته باشد در اینجا به عنوان اطلاعات غیرشخصی نام می‌بریم.
 از طریق سایت این اطلاعات از سوی کاربران به سمت سرور فرستاده می‌شوند ( اطلاعات پستی شما ).
 جمع‌آوری این اطلاعات تنها جنبه تسریع در انجام امور ارسال و پستی دارند و همانطور که ذکر شد به هیچ طریقی امکان تطبیق آنها با کاربری خاص وجود ندارد. این. در آینده ممکن است از این داده‌ها برای ارائه تبلیغات  هدفمند و مطابق میل کاربراستفاده شود اما به هیچ عنوان دسترسی به آنها در اختیار شرکت‌های تبلیغاتی و منابع خارج از شرکت همراه همزبان ایرانیان قرار نخواهد گرفت.