تفاوت قیمت ها در چیست

چرا محصولات شما گرانتر است؟

هیچ ارزانی بی علت و هیچ گرانی بی حکمت نیست

پاسخ :عوامل مختلفی در تعیین قیمت یک ساعت فانتزی موثر است که به صورت فهرست وار به آنها اشاره می شود:

1- جنس بدنه ساعت :
ما از بهترین مواد اولیه جهت تولید صفحه اصلی ساعتها استفاده می کنیم. از مواد اولیه (پلکسی گلاس) ساخت تایوان با نامهای تجاری YearLong و Raychung و با ضخامت 2.8 میلیمتر که از بهترین مواد اولیه موجود در بازار ایران هستند برای ساخت ساعتها استفاده می شود. کاهش ضخامت و استفاده از مواد اولیه ایرانی می تواند تا 6000 تومان هزینه های تمام شده را کاهش دهد. متاسفانه کاهش ضخامت موجب شکنندگی محصول و استفاده از مواد اولیه ایرانی موجب کاهش شفافیت در محصول نهایی می گردد.
برای ساخت یک محصول ممتاز باید از مواد اولیه با کیفیت استفاده کرد.

2- جنس موتور ساعت :
ما برای ساخت ساعت از بهترین موتور آرام گرد بی صدا موجود در جهان استفاده می کنیم. موتور ساعتها از یکی از معتبرترین برندهای تولید موتور ساعت که دارای سه سال ضمانت تعویض بوده و ساخت کشور تایوان می باشد استفاده شده است .
استفاده از موتورهای بی کیفیت و یا غیر آرام گرد (اصطلاحاً تیک تاکی) می تواند تا 3000 تومان هزینه نهایی محصول تولید شده را کاهش دهد..

3- بسته بندی محصول :
ما از یک بسته بندی ویژه برای محصولات خود استفاده می کنیم. با توجه به ظرافت محصولات در این جعبه از دولایه یونولیت جهت محفاظت از محصول استفاده شده است. این بسته بندی دارای طراحی زیبا، و جنس کارتن پلاست فانتزی بوده که آن را کاملاً شیک و کادویی نموده است. هزینه تمام شده این نوع بسته بندی حدود 4500 تومان می باشد جایگزینی بسته بندی کادویی با یک بسته بندی ساده (اصطلاحاً جعبه پیتزایی) تا 3000 تومان هزینه ها را کاهش می دهد..

4_ سایز محصولات :
سایز تمامی محصولات بر اساس استانداردهای جهانی تولید شده و در نشان دادن تصویر بزرگ نمایی نشده است و همین امر باعث شده مبلغ تقریبی 3000 تومان درهر کار تفاوت قیمت ایجاد شود .

5_ متریال استفاده شده محصولات :
متریال همون جنس محصول که برای بیننده قابل تشخیص نمی باشد به طور مثال ساعت شاهکار داخل سایت ما که یک طراحی اختصاصی شرکت ایران کلاک به حساب می آید و برای تولید آن 3 سال زمان صرف شده دارای بدنه فلزی و ظرافت سه بعدی با شیشه سمپلاس شده و رنگ الکترواستاتیک کورهای و چاپ سیلک بی نظیر در مجموع تبدیل به ساعتی بی نظیر شده کافیست نمونه این محصول مارو با کپی کنندگان مقایسه کنید دقت در تصاویر گویای حرف ماست این نمونه ساعت رو با جنس پلکسی تولید کردند که قابل مقایسه با محصول انحصاری ما نیست این سندی است برای کپی برداری از طراحی های ما
.ایران کلاک اولین در ایران با اهدافی جهانی

محصول تولیدی شرکت ایران کلاک دارای جنسیت فلز و رنگ الکترو استاتیک رنگ این محصول به طوری انتخاب شده که در زیر نور انعکاسی نداشته باشد و ساعت به طور خاص دیده شود و فقط درخشندگی از نگینهای ساعت باشد این کار سه بعدی میباشد و گلبرگهای آن دارای برجستگی هستند و با ظرافت فلزی که قابل مقایسه با هیچ جنس دیگری نیست در ظرافت.

صفحه وسط ساعت از جنس آیینه سمپلاس شده که هر چه بیشتر به ظرافت کار کمک کرده و به راحت از فاصله دور قابل رویت می باشد
ابعاد این محصول 60*60 می باشد و سه سال گارانتی تعویض بی قید و شرط
قضاوت را به شما میسپاریم

نتیجه :
استفاده از مواد اولیه بی کیفیت و نامناسب : کاهش 6000 تومانی
استفاده از موتور تیک تاکی یا آرام گرد بی کیفیت : کاهش 3000 تومانی
حذف بسته بندی کادویی : کاهش 3000 تومانی
تولید ساعت در سایزهای کوچک و غیر استاندارد 5000 تومان

پس می توان حدود 17000 تومان تا 20000 تومان از هزینه ها را کاهش داد.


ترجیح ما بر این است که محصول باکیفیت تولید کنیم و حجم فروش و منفعت مالی تا امروز نتوانسته ما را از هدف خود دور نماید.